Balkon Salıncak Askı

Tavana Asılan Salıncak

siparis@balonsalincak.com
siparis@balonsalincak.com +90 554 190 44 36 TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA
MENÜ
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki telefon numarası yada email`den bize ulaşın.

+90 554 190 44 36 siparis@balonsalincak.com
CE Sertifakası

CE Sertifakası

 

Satın aldığınız ürünlerinlerin “Avrupa Standartlarında” üretilip üretilmediğini önemsiyor musunuz? Özellikle bahçe mobilyaları sektöründe Türkiye de son yıllarda yaşanan en büyük sıkıntı, uzak doğudan getirilen fiyat olarak görece cazip her türlü kontrolsüz ürünün iç piyasa da tüketiciye sunulması ve tüketicinin bu alandaki bilgi eksiğinin bir fırsat olarak görülmesidir.Daha birinci yılını doldurmayan uzak doğu menşeili bu rattan ürünler, kopma, deforme olma, paslanma, renk solması vs. türlü problemler çıkarmakta  ve satış sonrası garanti destek süreci alamayan tüketiciler ne yazıkki mağdur edilmektedir.

 

Biz bu süreçte çözüm olarak, ilk önce tüketicinin bilinçlenmesine büyük önem veriyoruz.Euro Garden Bahçe Mobilyaları olarak bizler, bebek odalarında bile güvenle kullanabileceğiniz sağlıklı rattan malzemeden, her gün yüzlerce kişinin kullandığı restoran ve kafe  gibi ticari yoğun kullanıma dayanıklı tüm güvenlik ve dayanıklılık testlerinden geçirilmiş ürünler üretiyoruz. Yıllarca tüm iklim koşullarında İç ve dış mekanlarınızda güvenle, sağlıkla ve uzun ömürlü kullanılabilsin diye siz de mobilyalarınızda bu kriterleri öncelik olarak görmelisiniz.

 

Piyasada karşılaşacağınız modeller birbirine benzer gözükse de asıl farkı yaratan, kullanılan hammaddeler ve üretim yöntemleridir. Bu nedenle  hem kendi sağlığınız hemde ekonomik çıkarlarınız için, satıcınızdan tüm  uygunluk sertifika ve kalite belgelerini talep ediniz.

 

 

Ücretsiz Nakliye Tüm Türkiye'ye
Orjinal Ürün Distribütör Garantisi
İki Yıl Garanti Tüm Ürünlerde
Güvenli Ödeme 256 BİT SSL