Balkon Salıncak Askı

Tavana Asılan Salıncak

siparis@balonsalincak.com
siparis@balonsalincak.com +90 554 190 44 36 TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA
MENÜ
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki telefon numarası yada email`den bize ulaşın.

+90 554 190 44 36 siparis@balonsalincak.com
Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

Euro Garden Bahçe Mobilyaları Tic. Ve San. LTD. STİ olarak, alışverişleriniz süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi talep etmekteyiz.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Haber bülteni üyeliğiniz sonrasında, bültenden çıkmak isterseniz, tarafımızdan gelen mailin alt kısmında yer alan,

Euro Garden Bahçe Mobilyaları Tic. Ve San. LTD. STİ bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Euro Garden Bahçe Mobilyaları Tic. Ve San. LTD. STİ olarak, alışveriş süresince alınan bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermemekteyiz! Joker'e verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.

Güvenlik

Web sitemizde kullanılan SSL dijital güvenlik sertifikamız Let's Encrypt tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikamız 256 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.

Euro Garden Bahçe Mobilyaları Tic. Ve San. LTD. STİ olarak bilgi güvenliğinize verdiğimiz önem sebebiyle; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sunucularımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler Euro Garden Bahçe Mobilyaları Tic. Ve San. LTD. STİ arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ücretsiz Nakliye Tüm Türkiye'ye
Orjinal Ürün Distribütör Garantisi
İki Yıl Garanti Tüm Ürünlerde
Güvenli Ödeme 256 BİT SSL