Balkon Salıncak Askı

Tavana Asılan Salıncak

siparis@balonsalincak.com
siparis@balonsalincak.com +90 554 190 44 36 TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA
MENÜ
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki telefon numarası yada email`den bize ulaşın.

+90 554 190 44 36 siparis@balonsalincak.com
Üyelik İşlemleri

Üyelik Ücretli mi?

balonsalincak.com adresimize üye olmak ücretsizdir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmanız halinde özel indirimler ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Neden Üye Olmalıyım?

balonsalincak.com adresimize üye olduğunuzda; üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gerekmektedir.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

balonsalincak.com adresimize üye olmak için Üye Ol linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce Üye Girişi linkine tıklayarak giriş yapıp listeden dilediğiniz değişiklik için işleme devam edebilirsiniz.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, Üye Girişi sayfasında göreceğiniz Sifremi Unuttum linkine tıklayıp Acılan sayfada kayıt oldugunuz email adresinizi girip Gönder butonuna basarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi

Daha önceden balonsalincak.com adresimize üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen Üye Girişi  yapınız.

Üyelik İptali
Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi bize iletmelisiniz.

Ücretsiz Nakliye Tüm Türkiye'ye
Orjinal Ürün Distribütör Garantisi
İki Yıl Garanti Tüm Ürünlerde
Güvenli Ödeme 256 BİT SSL